Späť

Zdravšie a stále rovnako chutné. Pripravili sme dve e-knižky plné receptov na tradičné aj netradičné vianočné dobroty

Neviem ako je to u vás, ale nás už posledné novembrové dni vždy začína chytať vianočná nálada. Asi to ešte nie je na vianočné pesničky, na to ešte príde čas, ale už keď v televízii začnú hrať povestnú reklamu – kto vydrží nejesť až do večera, uvidí zlaté prasiatko – tak už myšlienkami blúdime v úvahách, aké darčeky kúpime blízkym, komu čo dáme do mikulášskej čižmičky alebo čo budeme vypekať v decembri.

Áno, niektorí môžu povedať, nech nebláznime, veď len teraz zmizli kahance z obchodov. Niekedy však nie je na škodu, začať s prípravami a nákupmi trošku skôr. Sami dobre vieme, že v polovici decembra sa sviatky pokoja a mieru začnú v našich obchodoch meniť na sviatky rabovania. Vyhráva ten, kto odíde s najplnším košíkom a potom predýcha infarkt pri pokladni po pohľade na celkový účet. Tohto vás chceme tento rok ušetriť, a preto sme už v predstihu pripravili naše dve e-knižky – Vianočné recepty 1. edícia (e-knižka) a Vianočné a Silvestrovské recepty 2. edícia (e-knižka). Môžete si tak v pokoji premyslieť, akými receptami potešíte seba a svojich blízkych a začať postupne nakupovať. 


Spolu 80 zdravších verzií tradičných aj netradičných receptov

V oboch e-knižkách nájdete až 40 receptov a prelistovať si ich môžete kdekoľvek a kedykoľvek. Zamerali sme sa na tradičné pochúťky v zdravšej verzii, ale aj na nové chutné prekvapenia, ktoré môžete vyskúšať. Nemusíte sa báť, kapor, šalát, ani linecké koláčiky a medovníčky nebudú chýbať. Pripravili sme pre vás zdravšie recepty, ktoré budú tak chutné, že ani vaše deti, manželia či iní rodinní príslušníci nespoznajú, že sú zdravé. 

Ak chcete trošku zaexperimentovať, určite odporúčame naše čučoriedkové tartaletky, smrekové šišky alebo krekry pre odvážnych či čertovské posúchy so slaninkou. Dajte nám potom vedieť, ako vám chutili.


K vianočnému obdobiu určite patria aj večierky spojené s varením kapustnice. V našej e-knihe Vianočné recepty 1. edícia nájdete recept na modernú kapustnicu a k tomu ako bonus aj na vianočný líker pre dospelých a vianočný punč. Jednoducho, sviatky nemusia byť len o naháňaní, chaose a strese, vieme si ich aj takto chutne užiť. Už len vytiahnuť svetielka a poriadny hrniec s varechou a ideme na to 🙂 Vlastne, kapustnicu môžeme jesť aj v novembri a druhé kolo si dáme v decembri. Prečo nie? 😀


Bez strachu z Vianoc

Naše e-knižky so zdravšími receptami sme zverejnili tak skoro aj preto, aby sa nikto z Dejvákov nemusel báť, že bude cez vianočné sviatky bez svojich obľúbených jedál. Tak ako stále hovoríme, chudnutie nie je o rýchlych riešeniach a skratkách, ale o našom dlhodobom nastavení. Aj tradičné jedlá si každý vie pripraviť na zdravší spôsob a to chceme ukázať všetkým.

Dobrú chúť 🙂

Tím Schudni s DaVe

Tím Schudni s DaVe
Redaktor Schudni s DaVe

tvoríme pre Vás obsah z kuchyne Schudni s DaVe

Dávid Takáč | Schudni s DaVe
Mgr. Dávid Takáč
Veronika Takáčová | Schudni s DaVe
Bc. Veronika Takáčová

Schudni s DaVe s. r. o.
Sídlo: Košická 1755/34
903 01 Senec

IČO: 53886445
DIČ: 2121516870
IČ DPH: SK2121516870

Spolupracujeme s
Fitclinic TA3 Nadácia Markíza Človek v ohrození X-bionic sphere