Sila | Schudni s Dave Sila | Schudni s Dave

Popis produktu

Milí naši dejváci,pripravili sme si pre vás 20 letných receptov, aby ste sa cítili ľahko a telu ste dodali všetky potrebné živiny. Tieto receptíky sú rýchle, jednoduché a absolútne dokonalé na letné dni pri vode či v práci. Vaše chuťové poháriky pošleme do slnečného Grécka, ďalekej Ázie a na dokonalý Havaj. Nahodíme si už len slnečné okuliare, spravíme rýchlu rekapituláciu plaviek, hodíme do plážovej tašky šľapky a opaľovací krém. A hor sa do sveta alebo k najbližšiemu jazeru či na kúpalisko. 

PDF formát knihy ti príde do e-mailu a je potrebné si ho stiahnuť do 24h 📩

Užite si leto a naše recepty naplno: Šalát z pečenej zeleniny s fetou, Cestovinový šalát s tuniakom a vajkom, Grécke tzatziky, Grilovaný Havaj s kuracím mäsom, Šalát s trhaným mäsom, Divoká Ázia s tofu, Šalát so slaninkou a nivou, Burger šalát, Bulgur šalát s tuniakom, Fazuľovo - mangový šalát s kuracím mäsom, Cestovinový šalát s cesnakovým dresingom, Šalát z čínskej kapusty a krabími tyčinkami, Cícerový šalát s avokádom, Quinoa šalát so syrom halloumi, Čakankový šalát s hroznom, Melónovo - uhorkový šalát, Figový šalát s prosciuttom, Zeleninový šalát s morčacím a dresingom, Šalát so šampiňónmi, Kurací šalát s dvomi druhmi syra

Kontaktuj nás e-mailom, alebo telefonicky +421 907 372 508 v čase Po - Pia od 9:00 do 15:00h. My ti pomôžeme najskôr ako sa bude dať.
Dávid Takáč | Schudni s DaVe
Mgr. Dávid Takáč
Veronika Takáčová | Schudni s DaVe
Bc. Veronika Takáčová

Schudni s DaVe s. r. o.
Sídlo: Košická 1755/34
903 01 Senec

IČO: 53886445
DIČ: 2121516870
IČ DPH: SK2121516870