Sila | Schudni s Dave Sila | Schudni s Dave

Popis produktu

Výživový doplnok na posilnenie kĺbovej sústavy.

Silnejšia a ešte lepšia Kĺbovečka extra - kurkuma & zázvor

Zvyšuje hustotu chrupavky, pomáha obnovovať väzivá, kĺbové spoje, zaisťuje obnovu a regeneráciu chrupaviek a lepšiu pohybovú schopnosť, chráni kĺby a zmierňuje ich bolestivosť. Navyše, má protizápalové účinky, prispieva k lepšej pohyblivosti, rozsahu pohybu a celkovému zdraviu kĺbov. 

Je ideálny aj ako prevencia ✅.

Každá kapsula obsahuje 💊:

Glukozamín sulfát 2KCL – je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, kde sa podieľa na vytváraní šliach, väzov, chrupaviek a tekutiny, ktorá obklopujú kĺby a pomáha tlmiť nárazy. U niektorých ľudí sa však v dôsledku vyššieho veku a zdravotných ťažkostí táto látka vytráca. Náš glukozamín sa získava z exoskeletonov morských bezstavovcov.

Chondroitín sulfát – je látka, ktorá sa vyskytuje prirodzene v chrupavkách ľudí a zvierat. Rovnako ako glukozamín, jeho produkcia vekom a fyzickým opotrebovaním klesá. Chondroitín vyživuje chrupavky kĺbov. 

MSM (metylsulfonylmetán) – zdroj elementárnej síry (až 34%), ktorá patrí k jednej z najdôležitejších živín pre naše telo. Pravidelné užívanie zlepšuje kvalitu nechtov a vlasov, zjemňuje vrásky a taktiež priaznivo vplýva na zdravie kĺbov. MSM je určené aj pre ľudí s problematickou pleťou.

Vitamín C (kyselina L-askorbová) – okrem dobre známej podpory funkcie imunitného systému, prispieva aj k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii krvných ciev, kostí, chrupaviek, ďasien, pokožky, zubov, psychiky a nervového systému.

Kurkuma – pôsobí protizápalovo, pomáha zmierneni sthnutosti, opuchov kĺbov a zlepšeniu pohyblivosti. Prináša úľavu od artritických a reumatických bolestí kĺbov a uvoľňuje svalové napätie. Má schopnosti potláčať akútne aj chronické zápalové procesy.

Zázvor – znižuje bolestivosť a lieči zápaly v tele, pôsobí analgeticky (uľavuje od bolesti). Pomáha udržiavaťpohyblivosť kĺbov, spomaluje degeneráciu buniek, posilňuje spojivové tkanivo a posilňje imunitu. Je to veľmi silný antioxidant, ktorý odstraňuje toxíny a voľné radikály.

Kĺbovečka extra - výživový doplnok

Balenie: 240 kapsúl - 2mesiace užívania

Zloženie: glukozamín sulfát 2KCl, metylsulfonylmetán (MSM), chondroitín sulfát, želatínová kapsula, kurkuma prášok, extrakt z koreňa zázvoru (Zingiber officinale), objemové činidlo: maltodextrín, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, kyselina L-askorbová (vitamín C). 

Alergény: kôrovce, mäkkýše.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: Užívajte 2 kapsule 2x denne a zapite dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 4 kapsule

Účinné látky v ODD (4 kapsuly): glukozamín sulfát 2KCl 2200mg*, metylsulfonylmetán (MSM) 600mg*, chondroitín sulfát 500mg*, kurkuma prášok 200mg*, extrakt z koreňa zázvoru 200mg, vitamín C 80mg (100% RVH).

*referenčná výživová hodnota nie je definovaná.

Distribútor: Schudni s DaVe s.r.o., Košická 1755/34, 90301 Senec

Kontaktuj nás e-mailom, alebo telefonicky +421 907 372 508 v čase Po - Pia od 9:00 do 15:00h. My ti pomôžeme najskôr ako sa bude dať.
Dávid Takáč | Schudni s DaVe
Mgr. Dávid Takáč
Veronika Takáčová | Schudni s DaVe
Bc. Veronika Takáčová

Schudni s DaVe s. r. o.
Sídlo: Košická 1755/34
903 01 Senec

IČO: 53886445
DIČ: 2121516870
IČ DPH: SK2121516870