Sila | Schudni s Dave Sila | Schudni s Dave

Popis produktu

Sme nesmierne šťastní, že ti môžeme predstaviť náš prvý DaVe diár! ?

Nájdeš v ňom kopec tipov, rád, nápadov, zdravých receptov, poučných článkov a výziev. Toto je tvoj nový spoločník na ceste za tvojím lepším JA. 

Naplnili sme ho dejváckym humorom, láskavosťou, motiváciou a kopou lásky. ?

DaVe diár je určený predovšetkým pre naše dejváčky, ale navrhli sme ho tak, aby si z neho mala úžitok aj keď nebudeš po celý rok s nami v programe. Týždenné rozloženie ti pomôže si naplánovať všetky povinnosti, ktoré ťa čakajú a pripravili sme ti aj miesto na rôzne poznámky. V diári nájdeš okrem každodennej motivácie a výziev aj presný harmonogram všetkých premien budúceho roka, aby si si vedela naplánovať, kedy sa ideš PREMENIŤ. Súčasťou tohto diáriku je aj šikovný záznamník premien, kde si môžeš odškrtávať dodržiavanie jedálnička, odmakané tréningy či pitný režim.

Viac ti už neprezradíme, je to jednoducho BOMBA! ??

"Našim poslaním bolo už od začiatku pomôcť čo najviac ľuďom. Vieme, že vďaka nášmu programu sa nám to darí, ale aj tak sme stále hľadali možnosť, ako ti byť nablízku ešte viac, každý deň. Tento diár je pre nás citová záležitosť, lebo vieme, že budeme môcť byť s tebou počas všetkých tvojich víťazstiev a poučení, vypočujeme si všetky tvoje najtajnejšie túžby a obavy a môžeš sa nám zveriť úplne so všetkým. Dali sme do neho naše srdcia a ty do neho vpíšeš to svoje. A všetko to ostane len medzi nami. ?

DaVe Diár je skutočne tvoj, vpíš do neho celú svoju ja a sleduj, ako sa meníš.

Len TY a tvoj DaVe Diár, po celý rok 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣. 
Spolu si tento rok užijeme 

Dávid & Veri

Tak sa poponáhľaj a uchmatni si ten svoj!

diár do kabelky?? s rozmermi 160x105mm

Dávid Takáč | Schudni s DaVe
Mgr. Dávid Takáč
Veronika Takáčová | Schudni s DaVe
Bc. Veronika Takáčová

Schudni s DaVe s. r. o.
Sídlo: Košická 1755/34
903 01 Senec

IČO: 53886445
DIČ: 2121516870
IČ DPH: SK2121516870

Spolupracujeme s
Fitclinic TA3 Nadácia Markíza Človek v ohrození